Home

Îmbunătăţire Garanție numai tenis cupa davis live angrena Ştergere Artistic

Interes zero pentru Cupa Davis! Un jucător de top a răbufnit: "Am rămas  șocat" - Eurosport
Interes zero pentru Cupa Davis! Un jucător de top a răbufnit: "Am rămas șocat" - Eurosport

LIVE TEXT. CUPA DAVIS, LA CONSTANŢA / Tragere la sorţi pentru jocurile din  cadrul meciului de tenis România-Taiwan! | Cuget Liber
LIVE TEXT. CUPA DAVIS, LA CONSTANŢA / Tragere la sorţi pentru jocurile din cadrul meciului de tenis România-Taiwan! | Cuget Liber

România - Portugalia, live în turul I din Cupa Davis

România a fost învinsă clar de Taiwan, în Cupa Davis. Eșec și pentru Marius  Copil - Live Arad - Știri din Arad
România a fost învinsă clar de Taiwan, în Cupa Davis. Eșec și pentru Marius Copil - Live Arad - Știri din Arad

LIVE BLOG & GALERIE FOTO / CUPA DAVIS: România – Suedia 2-1

România, învinsă de Slovacia în Cupa Davis: țara noastră ajunge la două  eșecuri consecutive | Sport.ro
România, învinsă de Slovacia în Cupa Davis: țara noastră ajunge la două eșecuri consecutive | Sport.ro

Rusia a câştigat competiţia masculină de tenis pe echipe Cupa Davis, după  ce a învins Croaţia
Rusia a câştigat competiţia masculină de tenis pe echipe Cupa Davis, după ce a învins Croaţia

Cupa Davis, Slovacia - România! Nicholas David Ionel, victorie mare

CUPA DAVIS | România - Spania 1-2. Perechea Mergea/Tecău a adus primul  punct. Mâine, ziua decisivă | Digi24
CUPA DAVIS | România - Spania 1-2. Perechea Mergea/Tecău a adus primul punct. Mâine, ziua decisivă | Digi24

cupa davis - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi, GSP.RO

Cupa Davis la tenis: la Constanța începe meciul România-Slovacia | Sport |  Radio România Actualitați
Cupa Davis la tenis: la Constanța începe meciul România-Slovacia | Sport | Radio România Actualitați

Ce am fost și ce am ajuns! România, eliminată de Taiwan în Cupa Davis cu 3-0

Video | Rusia a câștigat finala Cupei Davis! Rublev și Medvedev au pus la  punct Croația
Video | Rusia a câștigat finala Cupei Davis! Rublev și Medvedev au pus la punct Croația

România s-a calificat în elita Cupei Davis după 4-0 cu Peru! Video Online.  Victorie superbă
România s-a calificat în elita Cupei Davis după 4-0 cu Peru! Video Online. Victorie superbă

România, condusă cu 2-0 de Taiwan, la Constanța, în prima zi a barajului de Cupa  Davis | Sport.ro
România, condusă cu 2-0 de Taiwan, la Constanța, în prima zi a barajului de Cupa Davis | Sport.ro

Cupa Davis | Echipa României pentru confruntarea cu Spania. Niciun jucător  în Top 200 ATP la simplu
Cupa Davis | Echipa României pentru confruntarea cu Spania. Niciun jucător în Top 200 ATP la simplu

Cupa Davis - Tenis știri și rezultate - Eurosport

Staţiunea Mamaia găzduiește, în weekend, Festivalul Sunwaves și meciurile  din întâlnirea de Cupă Davis România – Taiwan - Radio Vacanța
Staţiunea Mamaia găzduiește, în weekend, Festivalul Sunwaves și meciurile din întâlnirea de Cupă Davis România – Taiwan - Radio Vacanța

UPDATE. Mamaia: Taiwan conduce România cu 2-0, în întâlnirea din grupa I  Mondială a Cupei Davis (GALERIE FOTO + VIDEO)
UPDATE. Mamaia: Taiwan conduce România cu 2-0, în întâlnirea din grupa I Mondială a Cupei Davis (GALERIE FOTO + VIDEO)

Cupa Davis - stiri, rezultate si program, inclusiv totul despre Romania

România, condusă cu 2-0 de Taiwan la Cupa Davis. Marius Copil a pierdut  duelul cu Yu Hsiou Hsu - Antena Sport
România, condusă cu 2-0 de Taiwan la Cupa Davis. Marius Copil a pierdut duelul cu Yu Hsiou Hsu - Antena Sport

România, spulberată de Taiwan în Cupa Davis! Niciun set câștigat în trei  meciuri | Sport.ro
România, spulberată de Taiwan în Cupa Davis! Niciun set câștigat în trei meciuri | Sport.ro

România - Taiwan, 0-2 în Cupa Davis » Nicholas Ionel și Marius Copil,  prestații dezamăgitoare pe zgura de la Mamaia
România - Taiwan, 0-2 în Cupa Davis » Nicholas Ionel și Marius Copil, prestații dezamăgitoare pe zgura de la Mamaia